شرکت در سال 1386 با ایده خدمات میزبان اطلاعات و طراحی سیستم های تحت وب راه اندازی گردید، و از 1 سال از تاسیس با ایه مذکور وارد مرکز رشد گردید و تمامی مراحل رشد را در آن مرکز طی کرده است.همکنون با گذشت حدود ده سال از تاسیس دارای محصولات متعدد در حوزه ی فناوری اطلاعات میباشد. همکنون دارای 5 نیروی تمام وقت میباشد. مشاور فناوری اطلاعات ادارات و سازمان های مختلفی از جمله اتاق اصناف (حوزه ی ایده ی محوری،شهرداری و اداره کل امور بانوان استانداری کرمان میباشد. محل استقرار شرکت همکنون در ساختمان کوشش پارک علم و فناوری میباشد.

 

چشم انداز شرکت :

دستیابی به شرکت برتر تولید کننده ی نرم افزار در جنوب شرق کشور. مشاوره و پیاده سازی طرح های ساماندهی الکترونیکی اصناف و کشورهای همسایه فارسی زبان از قبیل افغانستان و کشورهایی مثل عراق.رقابت با شرکت های داخلی برای تولید سیستم های تحت وب در 5 سال آینده. دستیابی به مزیت های پایدار برای رقابت با سایر شرکت های داخلی. دستیابی به تکنولوژی بومی سازی برای میزبانی اطلاعات حجیم در کشور.

ماموریت:

شرکت میزبان گستر در ابتدا برای رفع نیازهای خدمات فناری اطلاعات در شهر کرمان با توجه به نبود نیروی متخصص ایجاد گردید.   شرکت  همکنون بطور تخصصی در زمینه محصولات حوزه مدیریت اصناف و رفع نیاز های این حوزه فعالیت میکند. از طرف دیگر با توجه به تغییر سریع زیر ساخت تکنولوژیک در حوزه ی فناوری اطلاعات محصولات مختلفی (خاص منظوره) برای ارتباط با مشتری در حال توسعه است.آموزش به جوانان علاقمند و دانش آموخته از دیگر ماموریت جدی این شرکت است.  مشاوره های علمی و تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات برای کاهش هزینه های سازمانی و همچنین تسهیل فرآیندهای اداری جزو وظایف ذاتی این شرکت است.

 

پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ